UniCall – najlepszy wybór dla innowacyjnych rozwiązań call center w Europie

people warking in call centre

Pozyskanie klienta

 • Telemarketing
 • Cross-sell i up-sell
 • Umawianie spotkań
 • Profilowanie bazy danych i wsparcie działów sprzedaży
 • Mystery shopping oraz kontrola jakości
 • Analizy i konsultacje brandowe
managers team

Obsługa klienta

 • Najwyższe standardy obsługi klienta
 • Całkowity lub częściowy outsourcing
 • Współpraca stała lub okresowa
 • Obługa nadwyżki połączeń
 • Redukcja kosztów
office equipment

Back Office

 • Wsparcie techniczne i administracyjne
 • Precyzyjne wprowadzanie danych
 • Wielojęzykowa rejestracja
 • Rzetelne procesowanie zamówień
 • Przechowywanie, pakowanie, dostawa i kontrola jakości

Gdzie jesteśmy

office map

W UniCall doskonale rozumiemy, że w dobie ogromnej konkurencji na rynku bezpośrednia i umiejętna komunikacja z klientem jest kluczem do biznesowego sukcesu. Nasze outsourcingowe contact center zajmie się więc Państwa firmy w zakresie sprzedaży poprzez telemarketing, utrzymanie konsumentów już korzystających z Państwa usług, promocja oferty wśród potencjalnych nowych klientów oraz kreatywne kampanie marketingowe. Oprócz tego realizujemy też kompleksową obsługę Państwa usługobiorców i dbamy o zaplecze techniczne – w tym zarządzenie dokumentacją oraz obsługę przesyłek.

Siedziby naszego call center to Warszawa, Rzeszów i Bydgoszcz i to właśnie stamtąd realizujemy wszystkie nasze usługi, których pełen wykaz znajdziecie Państwo w zakładce Nasza oferta. UniCall to outsourcingowe contact center działające nie tylko w Polsce, ale i wielu krajach europejskich- Czechach, Węgrzech Słowacji, Litwie, Łotwie, Niemczech oraz innych krajach europejskich. Od lat z powodzeniem przeszczepiamy na polski grunt wzorce sprawdzone na arenie międzynarodowej , co potwierdza lista firm, z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować.

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku jako contact center już od ponad jedenastu lat. Przez ten czas zdążyliśmy dobrze poznać specyfikę branży i wypracować własne, autorskie rozwiązania sprzedażowo-marketingowe, dzięki którym współpracujemy dziś w oparciu o outsourcing z największymi markami na świecie.

Dbamy o transparentność, dlatego nieustannie macie Państwo pełen dostęp do wszystkich informacji związanych z naszymi bieżącymi działaniami i postępami kampanii. Starannie szkolimy też personel naszego call center, który na pierwszym miejscu zawsze stawia jakość obsługi klienta.

Aktualności

Będziemy na BSS Forum w Gdyni

2018-01-18
Zapraszamy na konferencję BSS Forum organizowaną przez Full ProProgressio. Weźmiemy udział w dyskusji na temat technologii w branży contact center...

Zaproszenia na cykl konferencji

2017-11-30
Wspieramy jeden z wiodących polskich banków realizacji cyklu darmowych konferencji adresowanych do sektora MŚP. Konferencje są realizowane w dwóch turach: pierwsza rozpoczyna się w listopadzie i trwa do początku grudnia, natomiast drugą rozpoczynamy w połowie stycznia.    ...

Kolejna kampania dla KaVo

2017-06-26
Na początku miesiąca rozpoczęliśmy kolejną kampanię dla KaVo Polska, który jest wiodącym, niemieckim producentem sprzętu stomatologicznego. Celem projektu jest promocja produktów KaVo pośród potencjalnych nabywców zidentyfikowanych w trakcie poprzednich edycji.  Oprócz realizacji kampanii telemarketingowe dodatkową usługą realizowaną przez Unicall była deduplikacja i standaryzacja  bazy danych, między innymi numerów telefonów, które następnie zostały eksportowane bezpośrednio do systemu CRM. 

Sprzedaż energii elektrycznej i gazu

2017-05-22
Rozpoczęliśmy współpracę jednym największych dostawców energii elektrycznej i gazy na terenie Skandynawii, który od ubiegłego roku działa również w Polsce. Obsługa sprzedaży oraz back office jest realizowana w naszym biurze w Bydgoszczy. Zadaniem Konsultantów jest sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu do klientów indywidualnych, wysyłka dokumentów I dostarczenie podpisanej umowy do naszego Klienta. Po miesięcznej kampanii testowej, nasz Klient zdecydował się na rozszerzenie współpracy o dodatkowe stanowiska.   

Nowa wersja raportów online

2017-02-27
Dostęp do szczegółowego raportowania jest jedną z zalet outsourcingu sprzedaży i obsługi Klienta. To narzędzie, które daje możliwość oceny efektywności kampanii oraz jakości obsługi Klienta.  Dlatego zdecydowaliśmy całkowite odświeżenie szaty graficznej oraz dodanie nowych funkcjonalnością. Interface  użytkownika w obecnej wersji jest znacznie bardziej czytelny. Dodaliśmy również dostęp do nagrań online z poziomu raportu. Można słuchać ich teraz z poziomu przeglądarki lub pobrać na dysk...

11
lokalizacji
45
klientów
138
projektów
670000
sprzedaży