>
Dołącz do nas

Od nas dla Ciebie

Czyli kilka słów o tym, co możesz u nas znaleźć.
People

Ludzie

Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów call center i rozpocznij zdobywanie doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży. Damy Ci do dyspozycji najnowsze narzędzia i szkolenia, które pomogą Ci w realizacji codziennych obowiązków, również poza pracą. Jako skandynawska firma cenimy przyjazne środowisko pracy i niezależne myślenie. Zbuduj swój zawodowy potencjał współpracując. z klientami w Polsce i innych krajach europejskich.

Training

Szkolenia

Nasz kompleksowy program szkoleniowy zapewnia niezbędne techniki komunikacji, zaawansowaną wiedzę technologiczną i skuteczne strategie obsługi klienta, które będą cenne zarówno w środowisku call center jak i poza nim. Ucz się od doświadczonych profesjonalistów i zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci doskonalić się w świadczeniu usług na najwyższym poziomie.

Experience

Doświadczenie

Będąc częścią naszego zespołu udoskonalisz swoje umiejętności komunikacji, rozwiązywania problemów i wielozadaniowości, szlifując umiejętności wykraczające poza środowisko call center. Zyskasz pewność siebie w obsłudze różnorodnych interakcji z klientami i zbudujesz trwałe relacje. Doświadczenie, które tu zdobędziesz, otworzy przed Tobą drzwi do świata możliwości, stawiając Cię na drodze do udanej i satysfakcjonującej kariery.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA zgodnie z polityką prywatności i warunkami świadczenia usług Google

Nasz zespół

your contact center
Marcin Tomaszewski
General Manager
your contact center
Wioletta Kusz
Business Unit Manager
your contact center
Alicja Tuszyńska
Project Manager
your contact center
Oliwia Żyra
Inbound Manager
your contact center
Paulina Lepak
Project Manager